خبر/2/شماره 2+30 راه منتشر شد

شماره ۳۰+۲ «راه»(نشریه دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی) منتشر شد.

2vmeu10.jpg

دومین شماره مجله «راه»، نشریه دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، در ۱۱۲ صفحه منتشر شد. در این شماره که حداکثر تا دو روز آینده از طریق شبکه توزیعی در اختیار علاقمندان در سراسر کشور قرار خواهد گرفت، آثار و گفتاری از رضا میرکریمی، سعید زیباکلام، مسعود فراستی، مرحوم سیدحسن حسینی، حجت الاسلام جهانشاهی، یوسفعلی میرشکاک، ابراهیم فیاض، علیرضا کمری، امید مهدی نژاد، علی محمد مؤدب و ... به چاپ رسیده است.

«پیچیدگی سکوت» گفت و گوی ویژه «راه» با سیدرضا میرکریمی، کارگردان برجسته سینمای ایران، است و پرونده «امر به معروف و نهی از منکر» نیز در این شماره، با گفت و گو با حجت الاسلام جهانشاهی، روحانی سیرجانی، ادامه یافته است.

این شماره از مجله راه، علاوه بر سرفصل های شماره گذشته همچون شعر، داستان، سینما، کتاب، مستند، پرونده افغانستان، مقالات، تئاتر و ... دارای فصول جدیدی از جمله رسانه، روستا، جنبش نرم افزاری، پیشخوان و ... می باشد.

«نظارت شعاری»، گزارش ویژه این شماره است که به قلم رضا زاده محمدی درباره نظارت دولتی نگاشته شده است. سرمقاله دومین راه «ستادهای چاق، صفهای خسته و پادشاهان لخت» نام دارد و میزگردی درباره شخصیت شهید سیدمرتضی آوینی با عنوان «در برابر ریاکاری و مصلحت اندیشی» نیز در این شماره به چشم می خورد.

فهرست عناوین دقیق این مجله، گوشه هایی از مطالب منتشر شده و راه های دسترسی آسان تر علاقمندان به این مجله، در وبلاگ راه (www.rahmag.blogfa.com) منتشر خواهد شد.

/ 1 نظر / 6 بازدید
خوانده شده

ایشالا سوالا رو تا پس فردا می فرستم یا حق[گل]