آقای طهماسب، آقای جبلی؛ شما متهمید!

آقای طهماسب، آقای جبلی؛ شما متهمید!

«کلاه قرمزی و بچه ننه» فیلم بسیار بدی ست؛ از هر وجهی که نگاه کنی! آن قدر عصبانی ام که به سختی جلوی کلماتی شبیه «مزخرف» را می‌گیرم.

(آخه چرا آقای مجری؟ چرا این کارو با خودتون و ما کردین؟)

این فیلم بیشتر به یک خودزنی حرفه‌ای شبیه بود، تا کاری در راستای کارهای دیگر کلاه‌قرمزی یا حتا طهماسب و جبلی؛ یک سقوط آزاد.

(گند زدید با این فیلم تون!)

نه فیلم‌نامه درست و درمانی! نه لحظه‌های نابی (مگر دو سه تا انگشت شمار!)! نه خلاقیتی! نه شخصیت جدید فوق العاده ای! ( بچه ننه و مادرش بدترین شخصیت‌های اضافه شده به مجموعه کلاه قرمزی هستند، مخصوصا مادرش!) نه .... و فیلم غیر از این نداشتن‌های خوب بزرگ از تعداد معتنابهی داشتن‌های بد بزرگ نیز بهره می برد. شوخی‌ها و افعال رکیک و بی‌محتوا....

(دارم فکر میکنم انگار قصد شده تمام خاطرات خوب از کلاه قرمزی به باد فنا سپرده بشه)

به هیچ عنوان به کسی پیشنهاد نمی کنم فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» را ببیند، حتا برای یک بار. و برای بچه ها هم به شدت ممنوع می دانم دیدن این فیلم را.

کاش همان تلویزیون محدود خودمان می ماندید و با محدودیتهای خلاقیت زایش ادامه می دادید.

آقایان طهماسب و جبلی باید جوابگوی تخریب احساسات مخاطبانشان باشند.

/ 3 نظر / 40 بازدید
موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 2040078495

زرنوشت

کلاه قرمزی و سرونازو یادتون رفته؟ به همین بدی بود دیگه. ما هم چون اون توی ذهنمون بود توقعمونو اوردیم پایین.

من

سلام داداش والله ما هم حرفمان همین است من اصلا باورم نمی شود این کلاه قرمزی همان کلاه قرمزی باشد. الآن داشتم سریال عیدشان را باز بینی می کردم. هم از شدت خوبی و اخلاقشان لذت می بردم هم از شدت خنده اشک هایم سرازیر شده بود. در پاسخ به کامنت قبل هم عرض کنم که درست که کلاه قرمزی و سروناز به خوبی کلاه قرمزی و پسرخاله نبود ولی به بدی کلاه قرمز و بچه ننههم نبود و یک خوبی هایی هم برای خودش داشت. مثل نانوا بودن پسرخاله یا پدربزرگ کلاه قرمزی... وقس علی هذا.